fbpx

Piešinių konkursas 1-4 klasių mokinukams!
„Daržovės ir vaisiai – mūsų mėgiamas maistas“

Konkursas skirstas 1-4 klasių mokinukams. Visi norintys dalyvauti vaikai turi nupiešti (galima ne tik piešti, bet ir kurti įvairius darbelius ant popieriaus tema – daržovės ir vaisiai) ir siųsti jį paštu komunikacija@bruneros.lt. Piešinukai bus patalpinti VšĮ Bruneros Facebook puslapyje. Laimės daugiausiai surinkę „Patinka” darbeliai, tad kvieskite šeimos narius, draugus ir visus kitus, kad padėtų laimėti!

PIEŠINIŲ/KŪRINIŲ KONKURSO „DARŽOVĖS IR VAISIAI – MŪSŲ MĖGSTAMAS MAISTAS“ NUOSTATAI
I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Konkurso „DARŽOVĖS IR VAISIAI- MŪSŲ MĖGSTAMAS MAISTAS!“ (toliau – Konkursas) nuostatai (toliau –Nuostatai) reglamentuoja konkurso tikslą, sąlygas, dalyvius, organizavimo, vertinimo ir apdovanojimo tvarką.
2. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų sveikos mitybos kultūrą, formuoti teigiamą požiūrį į vaisius ir daržoves. Konkurso užduotis – pateikti darbus, kuriuose atsispindėtų : daržovės, vaisiai, jų auginimas, rinkimas kartu, šeimos bendravimas, maisto gamyba, pietavimas, sveiki, skanūs mėgstami patiekalai, laimingi vaikai, laiminga visa šeima.
3. Konkursas skirtas artėjančiai spalio 21 d.- Pasaulinei obuolio dienai. Konkursą organizuoja VšĮ ,,Bruneros”, UAB „Pontem”. Konkurso partneriai UAB „Eurofondas”

II. KONKURSO ORGANIZAVIMAS 
5. Konkurso trukmė 2018 m. spalio 3 d. – 2018 m. spalio 31 d.
6. Pristatomas laisvai pasirinkta technika atliktas piešinys A4 ar kitu norimu formatu.
7. Dalyviai piešinio apačioje kamputyje nurodo mokyklą vardą, pavardę ir savo klasę. Konkurso dalyvis gali atsiųsti kelių darbų nuotraukas. Darbai nufotografuojami ir atsiunčiami. el. paštu komunikacija@bruneros.lt; telefonas pasiteiravimui 8 656 58690. Konkurso nuostatai ir piešiniai skelbiami grupėje: https://www.facebook.com/bruneros.lt/

III. VERTINIMAS IR APDOVANOJIMAS

8. Dešimt laimėtojų bus apdovanoti Padėkos raštais, bei dovanėlėmis. Personaliniai ar grupiniai darbai bus vertinami atskirai pagal surinktą ,, like” VšĮ ,,Brunetos” facebook profilyje https://www.facebook.com/bruneros/
9. Konkurso vertinimo kriterijai: temos išplėtojimas, darbų kūrybiškumas ir originalumas.
10. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę viešinti konkurso dalyvių darbus (rengti parodą ir pan.).
11. Konkurso rezultatai bus skelbiami https://www.facebook.com/bruneros.lt/

Konkursą organizuoja VšĮ ,,Bruneros”, UAB „Pontem”. Už konkursą atsakinga VšĮ ,,Bruneros”  Marketingo sk. vadovė Silva Petrikauskienė, el. paštas: marketingas@bruneros.lt, tel. 8-656-58690.

Keletas praėjusių metų vaikų darbelių

2018-10-22T03:36:37+02:00