fbpx
Nemokamas maitinimas – be popierinių talonėlių! 2018-08-30T08:21:02+02:00

Nemokamas maitinimas – be popierinių talonėlių!

Socialinio pedagogo prisijungimas

Prisijungimas prie nemokamo maitinimo administravimo aplinkos.

PRISIJUNGTI

Mokyklai ir valgyklos operatoriui „Eurofondas“ teikia nemokamo maitinimo apskaitos ir valdymo sistemą bei integruoja ją į elektroninį dienyną. Ši sistema socialiniam pedagogui elektroninio dienyno ar kitoje aplinkoje leidžia greitai ir paprastai atlikti įvairius pakeitimus, gauti automatizuotas ataskaitas, o nesudėtingas sistemos valdymas padeda sutaupyti laiko.

Nebereikia naudoti ir apskaityti popierinių talonėlių – nuo šiol tereikia vieno el.pažymėjimo prilietimo prie „Eurofondas“ skaitytuvo. Taip sumažinama ir socialinė atskirtis, nes mokiniai atsiskaitinėja su el. pažymėjimais, nenaudodami grynųjų pinigų ar talonėlių.

Nemokamo maitinimo sistemos veikimas

Sistema, sukurta debesies principu, veikia paprastai ir patogiai. Socialinis pedagogas, prisijungęs prie „Eurofondas“ aplinkos, gali koreguoti mokinių, gaunančių nemokamą maitinimą, sąrašą. Visa tai galima padaryti pažymint teisę gauti nemokamą maitinimą (pusryčius, pietus) bei nustatant galiojimo terminą.

Mokinys atėjęs į valgyklą, priglaudžia kortelę prie „Eurofondas“ skaitytuvo ir valgyklos darbuotoja planšetinio kompiuterio ekrane mato ar vaikas turi teisę gauti nemokamą maitinimą ar ne. Jei teisė į nemokamą maitinimą suteikta, tuomet sistemoje užfiksuojama, jog mokinys valgė. Socialinis darbuotojas, prisijungęs prie jam sukurtos virtualios aplinkos, mato visą sąrašą mokinių ir jų valgymo statistiką.

Nauda

Mokykla prisideda prie socialinės atskirties mažinimo, o socialinio darbuotojo darbo krūvis mažėja, nes sistema leidžia greitai ir nesudėtingai koordinuoti socialinio maitinimo administravimą. Socialinis darbuotojas ir valgyklos darbuotojai gauna automatizuotas ataskaitas įvairiais pjūviais pagal pasirinktus kriterijus bei periodus.