fbpx
Dažniausiai užduodami klausimai 2018-08-30T08:20:28+02:00

Dažniausiai užduodami klausimai

„Eurofondo“ e-piniginė – tai e – piniginė, su kuria vaikai gali atsiskaityti mokyklos valgykloje. Tėvams – tai el. sąskaita, į kurią paprasta ir patogu pervesti vaiko kišenpinigius.
Spauskite Prisijungti ir pasirinkite Tėvų sąskaitos aktyvavimą. Suveskite į nurodytus laukelius teisingus mokinio ir savo (tėvelio/globėjo) duomenis, spauskite Aktyvuoti. Nurodytu el.paštu gausite laišką – spauskite ant vartotoją patvirtinančios nuorodos. Sveikiname sėkmingai aktyvavus moksleivio „Eurofondo“ e-piniginę! P.S. pažymėjimo numerį rašykite be raidžių EP, tik skaičius. Vardą ir pavardę būtina įrašyti lietuviškomis raidėmis.
Tai reiškia, kad šioje mokykloje nėra įdiegta „Eurofondas“ atsiskaitymų sistema arba vyksta jos paruošiamieji darbai. Norėdami gauti tikslesnę informaciją, galite pasiteirauti mokyklos administracijos arba „Eurofondo“ klientų aptarnavimo specialistų el.paštu info@eurofondas.lt .
Jeigu Jūsų vaikas (-ai) mokosi Kauno „Tado Ivanausko“ progimnazijoje aktyvuoti vartotoją galima tik mokyklos raštinėje. Atsiprašome už nepatogumus. Jeigu aktyvacijos formoje pateiktame mokyklų sąraše nerandate konkrečios mokyklos, tai reiškia, jog mokykloje nėra įdiegta „Eurofondas“ sistema ir Jūs negalite aktyvuoti moksleivio e-piniginės.
Prisijungimo vardas yra skaičių bei raidžių derinys arba elektroninis paštas, kuriuo jungiatės prie „Eurofondo“ vartotojo aplinkos.
Iš pradžių turite aktyvuoti vieno vaiko „Eurofondo“ e-piniginę ir prisijungti prie savo vartotojo aplinkos. Paskyroje mano aplinka, puslapio apačioje spauskite mygtuką pridėti ir aktyvuoti moksleivio sąskaitą. Užpildykite duomenis ir Jūs jau sėkmingai esate aktyvavę dviejų vaikų e-pinigines.
„Eurofondo“ e-piniginės sąskaitos papildymo instrukcijas rasite prisijungę prie „Eurofondo“ vartotojo aplinkos ir pasirinkę paskyrą . Tuomet pasirinkite savo naudojamą el.banką ir matysite papildymo instrukcijas. Atliekant pirmą pavedimą, išsaugokite šabloną ir kitą kartą Jums reikės įvesti tik papildymo sumą. Norime pabrėžti, kad laukelyje būtina nurodyti prisijungimo vardą. Sąskaita bus papildyta kitos darbo dienos ryte iki 9:00. Jei pildote sąskaitą ne darbo dieną – jos papildymas įvyks artimiausios darbo dienos ryte.
Pasirinkite paskyrą , jei funkcija Automatinis pinigų skirstymas yra įjungta, tokiu atveju pinigai yra dalinami po lygiai ir paskirstomi vaikams. Jei automatinę pinigų pervedimo funkciją išjungsite, pinigus paskirstyti turėsite savarankiškai.
Kuo skubiau susisiekite ir praneškite „Eurofondas“ komandai el. paštu info@eurofondas.lt arba telefonu +370 65573155.
Prie „Eurofondo“ vartotojo aplinkos galite prisijungti adresu www.eurofondas.lt , paspaudę mygtuką , bei suvedę reikalingus duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį). Primename, kad pirmiausia turite aktyvuoti naują vartotoją.
Visi vartotojo duomenys bei informacija apie atliktas operacijas laikomi apsaugotuose „Eurofondas” serveriuose. Priimami atsiskaitymai ir atliekamos operacijos tik iš anksto suderintose bei paruoštose prekybos vietose.
Moksleivio pažymėjimo praradimo atveju reikia kuo skubiau kreiptis į „Eurofondo“ klientų aptarnavimo specialistą telefonu +370 65573155 ir sąskaita bus užblokuota. Vaiko e-piniginė lieka saugi, o duomenys bus priskiriami naujam moksleivio pažymėjimui.
Jei neradote informacijos Jums rūpimu klausimu, klausimą siųskite čia.