fbpx

10 patiekalų perki 11-as nemokamai!

Žiemos laikotarpiu Vilniaus S. Stanevičiaus mokykla turi puikią žinią mokiniams, kurie naudojasi Eurofondo e. pinigine ir atsiskaito mokyklos valgykloje su savo išmaniosiomis atsiskaitymo priemonėmis: apyranke, pakabuku, lipduku. Kiekvienas mokinys atsiskaitinėdamas lipduku, apyranke arba pakabuku dalyvauja žaidime, kuriame gali laimėti nemokamą karštą patiekalą arba bandelę!

Žaidimo sąlygos:
•  Valgai savo mokyklos valgykloje, atsiskaitai išmania atsiskaitymo priemone už dešimt karštų patiekalų ir vienuoliktą patiekalą gauni nemokamai.
•  Valgai savo mokyklos valgykloje atsiskaitai išmania atsiskaitymo priemone už dešimt pusės porcijos karštų patiekalų ir vienuoliktą pusę porcijos karšto patiekalo gauni nemokamai.
•  Perki savo mokyklos valgykloje bandelę su išmania atsiskaitymo priemone dešimt kartų ir vienuoliktą kartą bandelę gauni nemokamai.
•  Nusipirkus karštą patiekalą arba bandelę dešimtą kartą, sekančią dieną bus galima atsiimti laimėtą karštą patiekalą arba bandelę, laimėjimo galiojimo laikas – viena savaitė.
•  Karštus patiekalus ir bandeles galima pasirinkti iš mokykloje esančio tos dienos meniu arba tuo metu turimų bandelių.

Matyti kiek kartų buvo valgyti karšti patiekalai arba bandelė ir kiek dar trūksta patiekalų iki laimėjimo galima prisijungus prie Eurofondo aplinkos „Akcijos ir prizai“ skiltyje, taip pat ten galima matyti kiek kartų jau buvo laimėtas nemokamas patiekalas arba bandelė. Matyti kokie karšti patiekalai ar kiti užkandžiai buvo valgyti, už kokią sumą ir kurią dieną galima prisijungus prie savo Eurofondo aplinkos „Sąskaitų apžvalga“ skiltyje.

Neturi atsiskaitymo priemonės ir nežinai kaip ją įsigyti?

Žaidimo galiojimo laikas ribotas.

Žaidimo baigėsi 2018-02-27.

2018-10-16T08:34:01+02:00