Trumpai apie mus

apskaitos ir valdymo sistema

  • Patentuota daugiafunkcinė elektroninių paslaugų apskaitos ir valdymo sistema, pirmoji Lietuvos švietimo sektoriuje pasiūliusi inovatyvius sprendimus mokykloms ir aukštojo mokslo institucijoms. Išmanioji sistema pristatyta 2011 metais, o mokyklose pradėta diegti nuo 2012 metų gegužės mėnesio.
  • Sistemai įgyvendinti naudojama dar tik į Lietuvos rinką žengianti NFC technologija, kuri jau tarp daugelio vartotojų vakarų ir rytų šalyse yra puikiai žinoma ir paplitusi tarp gamintojų.
  • Siekdami prisidėti prie šiuolaikiškai ir sparčiai tobulėjančio jaunimo ugdymo bei padėti ir būti priemone mokykloms, siekiančioms sukurti inovatyvią aplinką augančiai kartai.

 

 

 

Ką mes atliekame?

  • Programinės įrangos kūrimas 100%
  • Terminalinės įrangos teikimas 100%
  • Diegimas ir aptarnavimas 100%
  • Apmokymai darbui su sistema 100%
   

 

apskaitos ir valdymo sistema

Mūsų vizija ir tikslai

Plėtoti ir vystyti atvirų standartų elektroninių paslaugų sistemą

Jauna ir energinga komanda siekia realizuoti ir išpildyti atvirų standartų visapusišką e-paslaugų teikimo sistemą, leidžiančią vienoje kortelėje, telefone, laikrodyje ar daugelyje kitų integruoti vartotojo identifikavimo, mikromokėjimų, nuolaidų, dovanų, el.parašo, laiko ir praėjimo fiksavimą.

NFC technologija paremtos sistemos pagalba vartotojui suteikiama galimybė nusipirkti ir kortelėje išsisaugoti visuomeninio transporto ir renginių bilietus, patogiai ir greitai atsiskaityti už smulkius pirkinius (maistas mokyklų valgyklose, kopijavimo ir spausdinimo paslaugos, pardavimo automatai, parkavimas), atsiskaityti už e-turinį, atlikti balsavimo ir reitingavimo funkciją, kuriuos galima perkelti ir į mobilius NFC telefonus.

%d bloggers like this: